O nas

W naszym repertuarze każdy znajdzie coś dla siebie - od jazzu i rocka po rytmy disco. Obok nowości proponujemy Państwu standardy muzyki rozrywkowej. Zadowolimy nawet najbardziej wymagającego klienta. Oferujemy przystępne ceny. Zachęcamy do posłuchania naszego demo

 

Wokalistka, saksofonista grający na saksofonach sopranowym, altowym i tenorowym oraz na klarnecie, gitarzysta i akustyk - klawiszowiec-perkusista to skład zespołu, który może uświetnić Waszą uroczystość.( elegancki bankiet, koncert tematyczny, impreza firmowa, 18, wesela etc. ) Nasze wykształcenie oraz niezwykły kunszt muzyczny, który cały czas staramy się pogłębiać oraz rozwijać sprawia, że jesteśmy wyjątkową grupą muzyków.

Marta Pruszak - wokalistka. Absolwentka Policealnego Studium Piosenkarskiego im. Czesława Niemena w Poznaniu. Pasjonatka zakochana w czarnej kawie i perłach. Pewna osoba nazwała ją kiedyś KOCHANKĄ RETRO..sama Marta tak właśnie siebie by określiła. Dźwięki standardów jazzowych, bluesa, muzyki soul i dobrego rocka to jej ulubione style muzyczne. Piosenka aktorska jest jej pasją-w wykonywaniu utworów ogromne znaczenie ma dla niej interpretacja tekstu i harmonia dźwięków. Jej ogromna platoniczną miłością jest Frank Sinatra. Jarek Wiśniewski - wyśmienity saksofonista, który szkoli swój warsztat już od 11 lat u najlepszych guru saksofonu w Polsce między innymi u Pana Macieja Kocińskiego i Pana Jarka Wachowiaka. Oprócz tego kontynuuje naukę na Akademi Muzycznej w Poznaniu imienia I.J.Paderewskiego na wydziale muzyki Jazzowej i Estradowej Odnajduję się znakomicie w każdym stylu muzycznym,ale najlepiej jego talent i duszę odzwierciedla improwizacja jazzowa. Co jeszcze można rzec o Jarku?

"Kiedy gra na saksofonie

zasłuchany milknie tłum, w jego oczach ogień płonie, a muzyka sięga chmur, kiedy gra na saksofonie, czy to pop jest, czy to jazz, to dziewczynom serca miękną i wzruszają się do łez."  

Michał Wiśniewski - realizator dźwięku, perkusista - Ojciec zespołu. Bez niego zespół by nie istniał - mężczyzna wszechstronnie uzdolniony, ale zdecydowanie najlepiej się czuję gdy w rękach trzyma pałki od swojej drugiej ukochanej( pierwszą jest oczywiście żona)-PERKUSJI!- wtedy jest w swoim żywiole. Lubi mocne uderzenia w dobrej muzyce. niezwykle wyszukany gust muzyczny w rozmaitych stylach i gatunkach to jego znak firmowy.

Piotr Owczarek - skromny mężczyzna z ogromnym talentem. To znakomity gitarzysta i basista, a także fenomenalny wokalista, któremu barwy głosu mógłby pozazdrościć sam Krzysztof Krawczyk. Jego głos - mocny i zachrypnięty, a zarazem delikatny i ciepły - sprawia, że każdy utwór przez Niego zaśpiewany rodzi się jakby na nowo. Muzyka dla Piotra jest nierozerwalną częścią życia, która towarzyszy Mu od najmłodszych lat. Najważniejsza dla Piotra jest Rodzina oraz muzyka.

Nasza oferta

Nic nie sprawia nam takiej radości jak zadowolenie naszych klientów, zwłaszcza, że muzyka jest naszą pasją, której niemal całkowicie się poświęcamy.

 

Nieustannie dbamy o poprawę jakości naszych usług, m. in. poprzez unowocześnianie sprzętu muzycznego. Cechuje nas elastyczność w doborze repertuaru, który ciągle uzupełniamy o hity polskie i światowe, co w połączeniu z profesjonalnym wykonaniem daje niezapomniane wrażenia. To właśnie dzięki temu porywamy do tańca znakomitą większość naszych gości.

Wokalistka, saksofonista grający na saksofonach sopranowym, altowym i tenorowym oraz na klarnecie, gitarzysta i akustyk - klawiszowiec to skład zespołu, który może uświetnić Waszą uroczystość - nierzadko najważniejszy Dzień Waszego życia. Oferta skierowana jest jednak nie tylko dla par pragnących zawrzeć związek małżeński. Zagramy także na studniówkach, leciach, imprezach plenerowych, integracyjnych, myśliwskich i okolicznościowych.

Posłuchaj naszego Demo!

W naszym repertuarze każdy znajdzie coś dla siebie - od jazzu i rocka po rytmy disco. Obok nowości proponujemy Państwu przeboje i szlagiery lat 50, 60, 70... Zadowolimy nawet najbardziej wymagającego klienta. Oferujemy przystępne ceny.

Zachęcamy do posłuchania nas na "żywo" lub posłuchania Naszego demo.

Galeria

Kontakt

Adres:

Zespól muzyczny Jim-Band (Gajówka) Michał Wiśniewski Zbrudzewo, ul. Śremska 68, 63-100 Śrem, Wielkopolska, Polska Tel./Fax: +48 504 254 244 E-mail: michal@jim-band.pl / michal@gajowka.com

Nasi partnerzy

gajowka l slubiweselle_pl  
TOP