Witamy w Gajówce!

Nasz obiekt znajduje się przy głównej trasie Poznań – Śrem - Rawicz. (40 km od Poznania) w miejscowości Zbrudzewo. Z bezpośrednim wjazdem z drogi głównej.

Historia

Już 20 lat organizujemy eleganckie bankiety, spotkania towarzyskie, przyjęcia weselne oraz różnego rodzaju imprezy okolicznościowe. Przykładamy ogromną wagę do tego, aby sprostać wszelkim wymaganiom naszych gości, a także spełniać ich życzenia i oczekiwania.

W Gajówce znajdą Państwo życzliwych Gospodarzy oraz miłą i profesjonalną obsługę. Możemy poszczycić się wyśmienitą kuchnią, która zadowoli nawet najbardziej wysublimowane podniebienie. Zajmujemy się również pełną organizacją imprez w każdym wybranym przez Państwa miejscu, po to, by ważne chwile na zawsze pozostały w pamięci.

Otoczenie

Na terenie Gajówki znajduje się dwanaście pokoi hotelowych, w tym również pokój dla nowożeńców. Parkingi dostosowane dla każdego rodzaju pojazdów, oczka wodne, fontanna, plac zabaw dla dzieci oraz idealne miejsca na sesje fotograficzne, a także na imprezy w plenerze z pełną bazą rekreacyjną i zapleczem gastronomicznym.

Dodatkowo posiadamy mini ZOO a w nim najróżniejsze gatunki zwierząt: konie , dziki, kaczki , kury, bażanty, daniele, gołębie , kozy i króliki. Wiemy bowiem, że zwierzęta największą przyjemność sprawiają dzieciom. Ponadto malowniczy teren otaczający Gajówkę jest idealnym miejscem na wspólne przechadzki i przejażdżki bryczką.

Oferta

Imprezy okolicznościowe

 

Przyjęcia weselne

Mamy świadomość, że ten długo oczekiwany przez Państwa moment musi być ukoronowany właściwą oprawą, dlatego też przygotowaliśmy dla państwa dyspozycji następujące sale: Salę Główną , Salę Letnią oraz Chatę w stylu myśliwskim. Mając na uwadze indywidualne życzenia i wyobrażenia związane z tym wyjątkowym dniem, zaplanujemy i profesjonalnie zorganizujemy całe przyjęcie weselne, dbając nawet o najmniejszy szczegół. W przygotowanej przez nas ofercie otrzymacie Państwo, przedstawione w przejrzystej formie, szczegółowe zestawienie wszystkich kosztów. Zapewniamy również oprawę muzyczną, techniczną oraz scenografię.

Przyjęcia komunijne

W tej ofercie zawieramy dla państwa pełna obsługę gastronomiczną: począwszy od sporządzenia menu po fachową obsługę i wystrój wnętrz. Ponadto staramy się aby świadczone przez nas usługi stały na najwyższym poziomie. Rozumiemy bowiem, że oczekują od nas państwo satysfakcji i zadowolenia.

Imprezy okolicznościowe

„18–stki”, roczki, chrzciny, jubileusze, imieniny, urodziny, spotkania klasowe.

Mamy świadomość, że każda z tych uroczystości przygotowanych dla państwa będzie niosła za sobą niezapomniane wspomnienia. Wierzymy też ,że zechcą państwo odwiedzić naszą Gajówkę niejeden raz.

Imprezy plenerowe

 

Paintball

Gajówka zajmuje się organizacją firmowych imprez paintballowych, oraz gier dla klientów indywidualnych. Dysponujemy atrakcyjnymi terenami paintballowymi, a także dmuchanymi polami speedballowymi, które można rozłożyć w niemal dowolnej lokalizacji. W formule turniejowej proponujemy Państwu dwie możliwości: - zawody w paintballu leśnym - speedball

Pierwsza z nich to klasyczne rozgrywki paintballowe przypominające podchody. Drużyny walczą ze sobą rozgrywając kolejne scenariusze: zdobywają flagi, eskortują VIPów, przygotowują zasadzki. Speedball jest natomiast widowiskową odmianą paintballa, w której na polu wyposażonym w dmuchane przeszkody i zabezpieczonym specjalną siatką, pojedynkują się pięcioosobowe drużyny.

Quady

Popularne czterokołowce są od dłuższego czasu obecne na naszych imprezach. Ponieważ dbamy o bezpieczeństwo i komfort naszych klientów uczestnicy zabawy otrzymują kaski. Quady stanowią zarówno uzupełnienie imprez paintballowych, jak i świetną atrakcję główną. Zapewniamy, że ciekawe zróżnicowanie terenu daje nieograniczone możliwości aktywnego wypoczynku i relaksu oraz gwarancję niezapomnianych wrażeń.

Imprezy integracyjne

 

Konferencje, szkolenia.

Zaskakująca pojemność sal konerencyjnych w połączeniu z kompleksową infrastrukturą zapewniają sukces każdej imprezy. Zakres usług przez nas oferowanych pozwala spełnić każde życzenie klienta. Posiadamy dobrze wyposażone zaplecze techniczne - wysokiej klasy nagłośnienie i rzutnik multimedialny.

Imprezy integracyjne w plenerze

(imprezy dla firm, szkół i przedszkoli)

Jesteśmy pewni, że piękna okolica, bliskość natury, niczym niezmącona cisza, świeże powietrze oraz fachowa obsługa pozwolą Państwu miło i romantycznie spędzić wolny czas przy ognisku i zregenerować siły.

Kontakt

Adres

ul. Śremska 68 Zbrudzewo, 63-100 Śrem

Kontakt

  • (61) 283 47 65
  • +48 606 947 802
  • +48 604 984 216
  • +48 504 254 244 - paintball

Partnerzy

Zespół muzyczny JIM-BAND